O nás

Svadobné líčenie, make-up, vizáž a účesy v Košiciach, Wiktória Visage

Viktória Vašková

Makeup artist

Ponúkam komplet vizážistické služby ako profesionálny make-up a účesy na rôzne príležitosti. Musíte vyzerať dokonale, preto ladím celkový look (vzhľad) vždy po konzultácií.

V tejto oblasti pôsobím už viac ako 10 rokov, vizážistiku neberiem ako prácu, ale ako svoje hobby, sledujem trendy a vzdelávam sa v nových trendoch či vo vizáži ale aj v oblasti kozmetiky – permanentné mihalnice (prirodzené alebo volume lashes, úprava obočia a iné). Keďže mám veľa fantázie, rada spolupracuje s fotografmi či kameramanmi na rôznych projektoch.

Nie je líčenie ako líčenie

Najvyšia kvalita

Mojou zásadou v líčení je dbať na kvalitné podkladové prípravky pre profesionálne použitie. Základ úspechu vo výdrži  makeupu je použiť kvalitné produkty od krému, podkladovej bázy a samotného makeupu či púdru. Jedine to zaručí efekt dlhotrvácnosti. Preto pri mojom základe líčenia používam najmä značku ARTISTRY, patrí medzi 5 Top svetových značiek na trhu ako napr. Lancôme , SHISEIDO s ktorou pracujem už viac ako 10 rokov. Značky Dekoratívnej kozmetiky si prispôsobujem podľa skúsenosti a dostupnosti NYX, UDC, REVOLUTION,OPV a iné….

Pri kompletnej vizáži starostlivosti o váš účes používam svetovú značku KEUNE je to moderná svetová značka, obsahuje UV filtre, nezaťažuje vlasy, neobsahuje sulfáty, parabény a je vegan. Tiež pouzívam SATINIQUE a  Schwarzkopf.

Všetky produkty najprv skúšam na sebe a potom odporúčam zákazníčkam.

o
o

Vyzdvihnutie Vašej krásy

Dokonalý výsledok

Niektoré moje zákazničky chodia na líčenie aj dokonca deň vopred/večer ak už nieje termín, takže výdrž pri suchšej/ normálnej pleti je určite zaručená.

Dôležité je si uvedomiť že makeup nieje fasáda ani nič umelé, a je to iba filter na vyzdvihnutie Vašej krásy….preto je dôležité vedieť , ako ho aj správne nosiť a starať sa počas príležitosti aby vydržal….Žiadny makeup nieje odolný voči oteru a vode….

Pozor si musia dávať ženy s veľmi mastnou pleťou, to bohužiaľ úplne ovplyvniť nevieme, koža je orgán a vylučuje svoje látky, preto zákazníčky vždy dostanú pokyny ako sa o makeup starať počas príležitosti.

Wiktória Visage Košice

Beauty štúdio

Beauty štúdio Wiktoria Visage sa nachádza vo veľmi lukratívnej lokalite areálu Park Anička v budove Biznis centra nad potravinami Fresh.
Pri salóne je bezproblémové parkovanie a k celému salónu sú vyčlenené aj 2 samostatné parkovacie miesta.  Priestory salónu sú veľmi moderné a klimatizované.  V budove je bezbariérový prístup a výťah.

Idea salónu je ponúknuť komplexný beauty servis pre našich klientov, nakoľko sú tieto služby veľmi žiadané a navzájom sa vedia krásne dopĺňať . V salóne je tiež DiaNails – Nechtové štúdio. Všetko pre vás pod jednou strechou: pre nevesty, spoločenské udalosti,…

Referencie

Hovorili o nás